SZUKAJ  
wybierz dział  
Poradnik

PORADNIK

Elewacje

Array.temat

04.01.2019

Panele elewacyjne kwarcowe - nowoczesne wykończenie fasady

Panele elewacyjne kwarcowe Greinplast doskonale sprawdzają się w wysokiej warstwie cokołu budynku, jako dekoracja między oknami, wykończenia wejść oraz jako inne elementy dekoracyjne odporne na destrukcyjne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

więcej
Array.temat

18.05.2018

Piękna i trwała elewacja na lata

O trwałości naszej elewacji powinniśmy pomyśleć, jeszcze zanim zdecydujemy się na to, jak będzie wyglądała. Ważne jest, aby wybrać odpowiedniej jakości materiał oraz fachowców, którzy wykonają ją prawidłowo. By nie straciła pierwotnych walorów należy poddawać ją przeglądom w trakcie użytkowania oraz zabezpieczać przed korozją biologiczną.

więcej
Array.temat

28.11.2017

Imitacja deski czy naturalne drewno?

Od pewnego czasu na elewacjach pojawiają się deski, które sprawdzają się zarówno na budynkach o tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze. Jakie wybrać? Z naturalnego drewna czy imitację?

więcej
Array.temat

24.11.2017

Jaki kolor elewacji wybrać?

Zmiany trendów można zauważyć co roku. Stare propozycje nie pasują do nowych projektów i modnych fasad. Celem technologów jest opracowanie wyboru kolorów, który nie tylko nadąża za nowymi trendami, ale też przewiduje kierunki zmian.

więcej

rozwiń więcej

Wnętrza

Array.temat

17.12.2018

Jak pomalować sufit i ściany bez smug?

Nie wszystkie powierzchnie są idealnie gładkie, jeśli dodatkowo pomieszczenie jest mocno naświetlone, najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie farby antyrefleksyjnej z głębokim stopniem matu.

więcej
Array.temat

04.06.2018

Jak zamaskować starą tapetę ścienną?

By zmienić kolor pomieszczenia nie musimy zrywać ze ściany starej, papierowej tapety ściennej. Podpowiadamy jak dokonać zmiany kolorystyki pomieszczenia bez usuwania starej tapety ze ściany.

więcej
Array.temat

06.04.2018

Satyna, czy mat? Jakie wykończenie wybrać?

Wybór odpowiedniej farby to ważna decyzja. Oprócz doboru koloru warto wziąć pod uwagę jeszcze kilka ważnych aspektów, które mają znaczący wpływ na końcowy efekt. Jednym z nich jest stopień połysku farby.

więcej
Array.temat

24.11.2017

Jak przygotować pomieszczenie przed malowaniem

Zazwyczaj myśląc o malowaniu mamy na uwadze głównie wybór koloru i rodzaju farby. Niezależnie od tego czy pomalowanie mieszkania zlecimy profesjonalistom, czy podejmiemy się tego sami, warto się odpowiednio przygotować.

więcej
Array.temat

22.05.2017

Jak pomalować pokój dziecka?

Przestrzeń oddziałuje na dziecko poprzez oświetlenie, zagospodarowanie i użyte kolory. Doradzamy jak dobrać kolor, który sprawdzi się przy malowaniu pokoju najmłodszych...

więcej

rozwiń więcej

Dom i otoczenie

Array.temat

01.12.2017

Czym wykończyć cokół budynku?

Doradzamy jak wykończyć cokół budynku aby nie tylko przyciągał wzrok ale przede wszystkim pełnił funkcję użytkową i zdobił dom przez długie lata.

więcej
Array.temat

24.11.2017

Jak wykończyć powierzchnię tarasu i balkonu?

Zastanawiając się nad wyborem technologii powinniśmy kierować się nie tylko estetyką, ale również wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Podpowiadamy, w jaki sposób wykończyć powierzchnie balkonów i tarasów.

więcej

rozwiń więcej

Projekty unijne