SZUKAJ  
wybierz dział  
O firmie

O FIRMIE

O firmie

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej. W ofercie firmy znajduje się ponad 180 produktów, wśród których dużym uznaniem cieszą się: systemy ociepleń, tynki, farby fasadowe oraz wewnętrzne, okładziny elewacyjne, szpachle i gładzie, kleje do płytek, systemy dekoracyjne do wnętrz, hydroizolacje, grunty, impregnaty i wiele innych.

 

 

MISJA FIRMY GREINPLAST

"Dostarczamy produkty i techologie budowlane, dzięki którym wygląd oraz funkcjonalność budynków przynoszą satysfakcję inwestorom, wykonawcom oraz właścicielom, przyczyniając się do poprawy estetyki przestrzeni życiowej całego społeczeństwa." 

Naszą misję, wartości na których się opieramy oraz filozofię działania, wyrażamy w naszym haśle firmowym: BUDUJEMY POLSKĄ JAKOŚĆ. Deklarowaną, wysoką jakość produktów udowadniamy od początku naszej działności. Zachęcamy do zapoznania się z filmem w którym opowiadamy o początkach firmy oraz ważnych etapach jej rozwoju w trakcie ponad dwudziestoletniej historii.

PRODUKTY DLA PROFESJONALISTÓW

Produkty Greinplastu dedykowane są dla profesjonalistów – świadomych i wymagających wykonawców budowlanych. Ich atutem jest wysoka jakość, która osiągana jest dzięki używanym surowcom oraz zaangażowaniu zespołu ekspertów doskonalących receptury produktów w nowoczesnym, firmowym laboratorium. Firma rozwija i doskonali własne technologie produkcji oraz zastosowania innowacyjnych materiałów dla budownictwa. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicieli  na terenie całego kraju.

SPRAWDZONY PARTNER

Firma Greinplast na co dzień blisko współpracuje z wykonawcami oferując wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie najnowszych technologii. Dzięki temu cieszy się zaufaniem profesjonalistów, którzy doceniają indywidualną obsługę oraz rekomendują swoim klientom produkty z żółwiem w logo.

Projekty unijne