SZUKAJ  
wybierz dział  
Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne



Wsparcie techniczne

  Obszar działania Nr tel. e-mail
Doradcy techniczni
Jan Pilch obszar objęty sprzedażą Greinplast

 663 663 511

 pilch@greinplast.pl
Stanisław Jodłowski obszar objęty sprzedażą Greinplast  663 663 407  sjodlowski@greinplast.pl
Krzysztof Zieliński obszar objęty sprzedażą Greinplast  663 663 638  krzysztof.z@greinplast.pl
Karol Homa obszar objęty sprzedażą Greinplast  663 663 548  karolh@greinplast.pl
Kamil Wiśniewski łódzkie, wielkopolskie, lubuskie
mazowieckie, kujawsko-pomorskie
 605 051 811  kamil.wisniewski@greinplast.pl
Paweł Chomik Ukraina  606 889 946  pchomik@greinplast.pl
Specjalista ds. wewnętrznych systemów dekoracyjnych
Marcin Sobol obszar objęty sprzedażą Greinplast  605 051 285  marcin.sobol@greinplast.pl
Specjalista ds. systemów barwienia
Matkowski Paweł obszar objęty sprzedażą Greinplast  663 663 459  p.matkowski@greinplast.pl
Specjalista ds. obsługi, biur projektowych i architektów
Łukasz Zieliński obszar objęty sprzedażą Greinplast  663 663 475  zielinskilukasz@greinplast.pl
Dodaj plik
Projekty unijne