SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Nowy klej do płytek P25 już w sprzedaży!

01.07.2019
Facebook Twiiter
Nowy klej do płytek P25 już w sprzedaży!
Nowy klej do płytek P25 już w sprzedaży!
   

Firma Greinplast rozszerzyła swoją ofertę klejów do płytek. Od czerwca w sprzedaży jest całkowicie nowy Klej do płytek ceramicznych i gresowych P25 wzmocniony.

P25 służy do przyklejania płytek  ceramicznych oraz gresowych o nasiąkliwości poniżej 3% na stabilnych powierzchniach poziomych, pionowych o obniżonym spływie i wydłużonym czasie otwartym pracy.  Przeznaczony na podłoża mineralne takie jak: tynki cementowe, cementowo – wapienne, wapienno – cementowe, gipsowe, mury z cegły, pustaków ceramicznych, betonu komórkowego, powierzchni betonowych. Klej jest mrozo i wodoodporny. Można go stosować w pomieszczeniach suchych i czasowo wilgotnych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. 

Firma Greinplast w swojej ofercie posiada obecnie dziewięć rodzajów klejów do płytek, oznaczonych symbolami od P10 do P90LD. Każdy z nich charakteryzuje się innymi parametrami wytrzymałości, przyczepności oraz przeznaczenia i zastosowania. Firma skrupulatnie wyjaśnia klientom owe parametry w specjalnym folderze, ułatwiającym trafny dobór kleju do rodzaju okładziny i podłoża. Dodatkowo, na opakowaniach zamieszczono piktogramy informujące o właściwościach produktu.

 

 

Projekty unijne
Msg Message Us