SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Paleta kolorów Greinplast Ceramic poszerzona o nowe kolory

17.06.2020
Facebook Twiiter
Greinplast Ceramic
Nowe kolory Greinplast Ceramic
Nowe kolory Greinplast Ceramic
Nowe kolory Greinplast Ceramic
Nowe kolory Greinplast Ceramic
   

Greinplast Ceramic to dostępna od kilku lat kolekcja farb ceramicznych. Powstała z połączenia najnowszej technologii oraz ponadczasowej kolorystyki. Dedykowana przede wszystkim do malowania ścian w miejscach często i intensywnie użytkowanych, na powierzchniach narażonych na zabrudzenia i otarcia.

W produkcji farby Greinplast Ceramic wykorzystano innowacyjne technologie, które sprawiają, że produkt ma najwyższą, 1. klasę odporności na szorowanie.  Farba ta zawiera specjalne dodatki, które umożliwiają usuwanie trudnych zabrudzeń, np. plam po czerwonym winie, oleju, oliwie z oliwek, zabrudzeń po: kredkach woskowych, musztardzie czy keczupie. 

Do chwili obecnej, kolekcja nazwana „Nowocześnie i elegancko” liczyła 50. gotowych kolorów. Obserwując ciągle ewoluujące trendy aranżacyjne, firma Greinplast zdecydowała się na poszerzenie dotychczasowej oferty kolorystycznej o 10. całkowicie nowych tonacji.

Kolory beżowo i szare cieszą się bardzo dużym i ciągle wzrastającym zainteresowaniem wśród klientów, stąd też decyzja o dodaniu do palety kolejnych propozycji w tych oto odcieniach. Dzięki nim możliwości nowoczesnego kreowania wyglądu pomieszczenia stały się jeszcze większe.

Jeśli natomiast nadal nie możesz zdecydować który kolor wybrać, zachęcamy do skorzystania z naszego Kreatora Aranżacji. Dzięki kreatorowi w prosty i intuicyjny sposób dobierzesz barwy, która najbardziej pasują do Twojego wnętrza. 

Projekty unijne
Msg Message Us