SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Nowość Uelastyczniony Klej do Płytek Ceramicznych

03.09.2014
Facebook Google+ Twiiter
Nowość Uelastyczniony Klej do Płytek Ceramicznych

Pragniemy Państwu zaprezentować nasz nowy produkt uelastyczniony klej do przyklejania płytek Greinplast PU.  Jest to produkt który uzupełnia nasza ofertę o kolejne ciekawe rozwiązanie z najwyższej pułki spełniające oczekiwania osób zajmujących się profesjonalnym montażem okładzin ceramicznych. Klej ten charakteryzuje się przede wszystkim podwyższonymi parametrami wytrzymałościowymi, został zaklasyfikowany jako cementowa zaprawa klejąca typu C2TE. Przeznaczony jest przede wszystkim do przyklejania typowych okładzin ceramicznych na stabilne podłoża mineralne oraz podłoża wykonane w technologii lekkiej zabudowy .

Klej jest mrozoodporny, można go stosować zarówno do wykończeń podłogowych i ściennych wewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych i czasowo wilgotnych, jak i do przyklejania płytek na stabilnych powierzchniach zewnętrznych. Produkt ten może być w niektórych przypadkach tańszą alternatywą dla klejów elastycznych typu S1 powszechnie stosowanych  na zewnątrz budynków, co ma niekiedy decydujące znaczenie w przypadku np. dużych inwestycji gdy o wyborze produktu może zadecydować niewielka różnica cenowa.

Dodajmy do tego jeszcze suchą zabudowę, powierzchnie nisko nasiąkliwe oraz niewielkie powierzchnie z ogrzewaniem podłogowym a także technologie Low Dust ograniczającą pylenie suchego produktu a otrzymamy ciekawy produkt o wielu zastosowaniach.

Metamorfoza mieszkania

24.08.2018

Wygrana w Fotokonkursie

Remont mieszkania przy użyciu produktów Greinplast. Zobacz jak zmienił się wygląd małego, ciasnego mieszkania w praktyczne "cztery kąty".

więcej
Fotokonkurs - Metamorfoza mieszkania

09.07.2018

Wygrana w Fotokonkursie

Metamorfoza pokoju przy użyciu produktów Greinplast. Zobacz jak zmienił się wygląd pokoju po gruntownym remoncie.

więcej
Projekty unijne