SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Nowa, ekologiczna farba w ofercie firmy Greinplast!

16.04.2024
Facebook Twiiter
Ekologiczna farba GreinCare

Z przyjemnością przedstawiamy Wam nasz najnowszy produkt, ekologiczną Farbę GreinCare Lateksową

Greinplast GreinCare Lateksowa to ekologiczna farba matowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Spoiwo wykorzystane do produkcji wyrobu zostało wyprodukowane z biokomponentów, czyli surowców ze źródeł innych niż kopalne, co przekłada się na ograniczenie emisji CO2 i ochronę zasobów naturalnych.

Produkt zawiera nie mniej niż 8% składników organicznych pochodzących z biomasy i spełnia wymagania normy PN-EN ISO 14021:2016. Zawartość ta została potwierdzona w drodze weryfikacji stwierdzenia środowiskowego i przyznaniem znaku „ITB-EKO przyjazny wyrób” przez niezależny Instytut Techniki Budowlanej.

GreinCare Lateksowa charakteryzuje się wysoką odpornością na szorowanie oraz świetnym kryciem, co sprawia, że malowanie staje się łatwe i efektywne. Dzięki unikalnej formule i najwyższej jakości komponentom, farba łatwo się nanosi, nie chlapie, co pozwala na uzyskanie zachwycającego efektu końcowego. Zachęcamy do przetestowania produktu, który nie tylko odmieni Twoje wnętrza, ale także pomoże chronić naszą planetę dla przyszłych pokoleń.

Więcej informacji technicznych: TUTAJ

Zamów online: TUTAJ
 

 

Projekty unijne