SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Greinplast korzysta z nowoczesnych systemów informatycznych firmy SoftSystem!

19.03.2024
Facebook Twiiter
Greinplast laboratorium

Od ponad trzech lat Greinplast korzysta z zaawansowanego systemu "LabStorm" stworzonego przez firmę SoftSystem. W systemie tym zastosowano unikalne rozwiązania i usprawnienia,  odpowiednio skonfigurowane i dostosowane do indywidulanych potrzeb Greinplast, które zapewniają szeroki zakres funkcjonalności procesów zarządzania informacją laboratoryjną, procesów badawczych, dokumentacją laboratoryjną, przetwarzania danych, a praca w nim jest szybka, prosta i przyjemna. Zastosowanie takich rozwiązań pozwala również optymalizować i usprawniać procesy związane z produkcją oraz monitorowaniem jakości naszych produktów.

 

System "LabStorm" znacząco ułatwił pracę w Dziale Jakości i Rozwoju Greinplast. Dzięki niemu wszelkie podejmowane czynności w laboratorium stały się usystematyzowane, a każde odstępstwo od normy może być szybko wychwycone i poddane działaniom korygującym. Od strony kontroli jakości program jest obszernie rozbudowany, pokazując właściwe postępowanie z produktem, jak i surowcem. Praca jest dokumentowana na bieżąco, a większość dokumentów tworzy się automatycznie zgodnie ze ściśle określonymi zasadami, przy nałożonym reżimie jakościowym. Natomiast w module badawczym możemy zauważyć większą swobodę działania, dokumentowania, zapisywania wyników oraz tworzenia receptur.

 

 - Nie będę ukrywał, że współpraca z firmą SoftSystem układa się wzorowo i efektywnie.  Ich specjaliści zawsze są gotowi pomóc i znaleźć rozwiązanie dla stale zwiększających się naszych potrzeb. Dzięki tego rodzaju oprogramowaniu nasze laboratorium może działać o wiele sprawniej i szybciej, a to w natłoku prac jakie prowadzimy jest po prostu bezcenne – tłumaczy kierownik działu badawczo-rozwojowego Greinplast, Paweł Pogorzelec.

 

SoftSystem dał się poznać jako niezawodny dostawca oprogramowania, systemu "LabStorm", który wspiera Greinplast w dążeniu do innowacyjności i doskonałości operacyjnej. Ta strategiczna współpraca pozwala na wzajemne korzyści, poprzez umacnianie pozycji na rynku i potwierdza zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów w dziedzinie produkcji chemii budowlanej.

 

Link do strony producenta oprogramowania: https://www.softsystem.pl/

Projekty unijne