SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Greinplast Elegance

15.07.2016
Facebook Google+ Twiiter
Greinplast Elegance

W miesiącu lipcu w salonach firmowych i punktach sprzedaży Greinplast pojawiła się nowa, odświeżona wersja farby lateksowej do wnętrz z kolekcji „Klasycznie i elegancko”. Do tej pory kolekcja liczyła 41 kolorów. Obecnie została ona poszerzona o dodatkowe 9 odcieni. Dobrano je na podstawie zapytań i sugestii klientów. Paleta kolorów poszerzona została między innymi o dodatkowe odcienie bieli i beżu. Odświeżeniu uległ także wizerunek graficzny farby, wzór opakowania oraz przede wszystkim jej nazwa handlowa - Greinplast Elegance.

Oprócz wielu walorów farby, docenionych już wcześniej  przez malarzy i klientów, produkt charakteryzuje się jeszcze niższym współczynnikiem LZO (Lotnych Związków Organicznych). Pozwala to na przebywanie i użytkowanie pomieszczenia zaraz po malowaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z właściwościami naszej farby. Szczegółowe informacje, porady oraz propozycje aranżacji wnętrz zamieściliśmy na stronie internetowej www.greinplastelegance.pl
 

Fotokonkurs - Metamorfoza mieszkania

09.07.2018

Wygrana w Fotokonkursie

Metamorfoza pokoju przy użyciu produktów Greinplast. Zobacz jak zmienił się wygląd pokoju po gruntownym remoncie.

więcej
GREINPLAST MSX

25.05.2018

GREINPLAST MSX

W dziale "Poradnik" dzielimy się wiedzą na temat silikonowej masy strukturalnej dzięki której można uzyskać efekt gładkiej elewacji.

więcej
Remont łazienki

07.05.2018

Wygrana w Fotokonkursie

Remont łazienki przy użyciu produktów Greinplast. Sprawdź jak można wykonać praktyczną i nowoczesną łazienkę.

więcej
Projekty unijne