SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Gotowa farba lateksowa z kolekcji Klasycznie i Elegancko

18.08.2014
Facebook Twiiter
Gotowa farba lateksowa z kolekcji Klasycznie i Elegancko

Wysoka jakość i piękna gama kolorystyczna. Takie właśnie są farby gotowe firmy GREINPLAST. Choć oferta farb wewnętrznych tej marki od dawna wyróżnia się bardzo bogatą paletą kolorystyczną, to firma wprowadziła do sprzedaży zupełnie nową kolekcję wyrobów gotowych.

Dotychczas Greinplast oferował szeroki wachlarz farb wewnętrznych z mieszalnika, barwionych w dużej gamie kolorystycznej na podstawie wzornika NCS. W czasie prac nad projektem firma , korzystała z pomocy eksperta, który stworzył specjalną kolekcję kolorów. To gama 41 kolorów w gotowych opakowaniach, konfekcjonowanych w pojemnościach 1, 2,5 i 5 litrów, oferowanych przez dystrybutorów firmy GREINPLAST. Serię nazwano „Klasycznie i elegancko”, a nazwy poszczególnych farb nawiązują do tego stylu i nie są przypadkowe. Każda jest uwarunkowana historycznie i ściśle współgra z daną barwą.

Jakość to podstawa

Klienci są przyzwyczajeni do wysokiej klasy produktów z logo GREINPLAST. Najnowsze farby są zrobione w bardzo wysokiej klasie, biorąc pod uwagę odporność na szorowanie oraz wydajność - 1 litrem można pomalować aż 14 m kw gładkiej powierzchni.  Nowe farby, jak i wszystkie marki Greinplast, są odporne na szorowanie i niezwykle wydajne, więc nie idziemy na kompromis, nie produkujemy tańszych rozwiązań. Cena również jest bardzo konkurencyjna.

Projekty unijne
Msg Message Us