SZUKAJ  
wybierz dział  
Aktualności

AKTUALNOŚCI

Firma Greinplast przedłużyła umowę sponsorską z Jakubem Wolnym!

23.09.2021
Facebook Twiiter
Jakub Wolny w Greinplast
Jakub Wolny Greinplast 1
Jakub Wolny w Greinplast 3
Jakub Wolny w Greinplast 2
   

Firma Greinplast przedłużyła umowę sponsorską ze skoczkiem narciarskim Jakubem Wolnym. Logo z żółwiem nadal prezentowane będzie na obydwu nartach reprezentanta Polski.

Greinplast od zawsze stara się dbać nie tylko o produkcję wysokiej jakości materiałów budowlanych, ale także wspierać polskich sportowców, w których głęboko wierzy i z którymi chce się utożsamiać. Jednym z nich jest były mistrz świata juniorów, coraz śmielej pukający do światowej elity skoków narciarskich Jakub Wolny.  

- Cieszymy się, że Kuba Wolny zostaje z Greinplast na dłużej. To bardzo ambitny sportowiec który systematycznie pnie się do góry w hierarchii światowych skoków narciarskich. W ostatnich dwóch latach mieliśmy mnóstwo ciepłych sygnałów od pracowników oraz klientów, którzy w okresie jesienno-zimowym  mocno kibicują naszemu zawodnikowi.  Wierzymy, że nadchodzący sezon przyniesie jeszcze więcej tych pozytywnych emocji – powiedział prezes Greinplast Robert Stefanowski.

W tym tygodniu Kuba przyjechał w odwiedziny do siedziby firmy w Krasnem k. Rzeszowa, gdzie z bliska przyjrzał się w jaki sposób funkcjonuje produkcja Greinplast, a także zobaczył jak działają poszczególne firmowe segmenty, od laboratorium po dział sprzedaży.

Jakub Wolny
(Jakub Wolny na wieży firmy Greinplast)

 

Współpraca Greinplast i Jakuba Wolnego rozpoczęła się w 2019 roku i od tamtego czasu jest cyklicznie przedłużana, co świadczy o podążaniu w jednym kierunku oraz wzajemnym zrozumieniu. Zdecydowanie jest to duża wartość na linii sportowiec - partner.

Przypominamy, że sezon zimowego Pucharu Świata zostanie zainagurowany 20 listopada na dużej skoczni w rosyjskim Niżnym Tagile.

Projekty unijne
Msg Message Us