SZUKAJ  
wybierz dział  
Zaprawy wyrównujące

Zaprawy wyrównujące

  • Zaprawa wyrównująca szybkowiążąca GREINPLAST ZWF

GREINPLAST ZWF

Zaprawa wyrównująca szybkowiążąca

Służy do wyrównywania miejscowych ubytków i zagłębień ścian wewnętrznych budynków przed pracami glazurniczymi. Wyrób klasyfikowany jako cementowa zaprawa tynkarska ogólnego przeznaczenia (GP), o wytrzymałości na ściskanie kategorii CS IV (> 6,0 N/mm2) i kategorii absorpcji wody W2, szybkowiążąca. Może być także stosowana jako ręczna cementowa zaprawa tynkarska, wewnątrz budynków.

Konfekcjonowana w opakowania 25 kg.

Wykonanie

Przygotowanie zaprawy: Zawartość opakowania (25 kg) wsypać do ok. 4,75-5,25 l czystej, chłodnej wody i intensywnie wymieszać do uzyskania jednorodnej masy bez grudek. Masę zostawić na około 5 min., po czym ponownie przemieszać. Zaprawa zachowuje swoje parametry robocze przez około 60 min.
Nanoszenie zaprawy: Zaprawę nakładać na podłoża za pomocą narzędzi odpowiednich do zamierzonych prac i rodzaju wielkości powierzchni. Jednorazowo nakładać warstwę od 2 do 20 mm. Jeżeli grubość warstwy przekracza 20 mm, nakładać w kilku warstwach.

rozwiń więcej

Właściwości

Produkt szybkowiążący
Wewnątrz i na zewnątrz budynków
Zaprawa tynkarska ogólnego przeznaczenia typ GP
Wysoka przyczepność do podłoża
Odporne na mróz
Wytrzymałość na ścieranie CSIV
Absorpcja wody W2
Grubość warstwy 2-20 mm

Zalecenia i uwagi

Temperatura podłoża i otoczenia w trakcie prac i wysychania zaprawy  powinna wynosić od +5°C do +30°C. Pod wpływem niekorzystnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych podawane czasy obróbki ulegają znacznym zmianom. Powierzchnie narażone na zabrudzenie zabezpieczyć. 
Informacje zawarte na opakowaniu mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. Wszelka ingerencja w skład produktu jest niedopuszczalna i może w znaczący sposób obniżyć jego jakość.        

Pozostałe produkty w kategorii Zaprawy wyrównujące

Projekty unijne