SZUKAJ  
wybierz dział  
Uszczelniacze

Uszczelniacze

  • Uszczelniacz hybrydowy elastyczny GREINPLAST EHE

GREINPLAST EHE

Uszczelniacz hybrydowy elastyczny

Służy do klejenia i fugowania paneli, progów, parapetów, listew dekoracyjnych, płyt izolacyjnych, korka, szkła i wełny mineralnej na podłożach z drewna, płyty wiórowej, tynku, cegły, betonu, metalu, itp. Może być także zastosowany do klejenia i fugowania płyt z kamienia naturalnego (marmur, granit, itd.), uszczelnienia różnego rodzaju połaczeń w tym wibrujących, wypełniania szczelin dylatacyjnych, klejenia luster, a także uszczelniania kontenerów w przemyśle chłodniczym, przetwórczym, motoryzacyjnym, itp. Nadaje sie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Konfekcjonowany w opakowania: 290 ml.

Wykonanie

Nakładać ręcznym lub pneumatycznym pistoletem. W przypadku głębokich  szczelin używać sznura dylatacyjnego o zamkniętych komórkach. Należy unikać zabrudzenia brzegów spoiny. W celu uzyskania prostej linii spoiny, osłonić okolice fugi taśmą  maskującą, którą należy usunąć natychmiast po obróbce fugi. Fugi wygładzać roztworem mydła przed utworzeniem się naskórka. Czyszczenie benzyną lakową bezpośrednio po użyciu.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Temperatura podłoża i otoczenia w trakcie prac i wysychania powinna wynosić od +1°C do +30°C. Pod wpływem niekorzystnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych podawane czasy obróbki mogą ulegać zmianie. Powierzchnie narażone na zabrudzenia zabezpieczyć.
Informacje zawarte na opakowaniu mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W celu uniknięcia pomyłek należy sprawdzić przydatność środka do zamierzonego zastosowania lub zasięgnąć informacji technicznej u Producenta. Wszelka ingerencja w skład produktu jest niedopuszczalna i może w znaczący sposób obniżyć jego jakość. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne