SZUKAJ  
wybierz dział  
Czyste powietrze

Czyste powietrze

Czyste powietrze

 

CZYM JEST PROGRAM „CZYSTE POWIETRZE”?

Czyste Powietrze to rządowy program, który ma na celu ograniczyć zanieczyszczenia wprowadzane do atmosfery przez budynki jednorodzinne. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią, a co za tym idzie zminimalizować koszty ogrzewania.

 

DOFINANSOWANIE NA DOCIEPLENIE

Dotacja z programu „Czyste powietrze” obejmuje termomodernizację budynku, w tym docieplenie przegród zewnętrznych i wewnętrznych. Właściwe wykonanie termoizolacji wpływa korzystnie na wygląd domu, podnosi jego wartość oraz poprawia efektywność energetyczną. Pozwala to na obniżenie kosztów ogrzewania nawet o 35%!

 

DLACZEGO GREINPLAST?

Systemy ociepleń Greinplast wyróżniają się najwyższą jakością użytych komponentów. Materiały stworzone z najlepszej jakości surowców, gwarantują trwałość i efektowny wygląd elewacji. Firma posiada ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu produktów chemii budowlanej i nieustanie rozwija technologię ich produkcji. Bezspoinowe systemy ociepleń Greinplast wykorzystano do ocieplenia ponad 60 mln m2 powierzchni ścian budynków mieszkalnych.

 

 

 

Masz problem z wypełnieniem wniosku? Napisz, pomożemy!

Dodaj plik
Projekty unijne
Msg Message Us