SZUKAJ  
wybierz dział  
Pianki poliuretanowe i czyściki

Pianki poliuretanowe i czyściki

  • Preparat czyszczący, do pistoletów z dodatkiem silikonu GREINPLAST ACS

GREINPLAST ACS

Preparat czyszczący, do pistoletów z dodatkiem silikonu

Służy do usuwania nieutwardzonych pian i klejów poliuretanowych, czyszczenia zaworów w pojemnikach i pistoletach aplikacyjnych. Dzięki nowej formule czyszczone powierzchnie są także smarowane i konserwowane. Na ich powierzchniach preparat pozostawia powłokę antyadhezyjną, znacznie przedłużającą żywotność używanego sprzętu, co jest szczególnie ważne w przypadku pistoletów i aplikatorów dozujących systemy poliuretanowe.

Konfekcjonowany w opakowania: 500 ml.

Wykonanie

Na zawór preparatu nałożyć dołączoną główkę rozpylającą. Spryskać świeże zabrudzenia z pian lub klejów poliuretanowych. W przypadku czyszczenia zabrudzonego ujścia pojemnika piany poliuretanowej dokładnie rozpylić preparat na zawór i adapter pistoletowy. Zabrudzenia usunąć suchą szmatką. Czyszcząc pistolet, należy go odłączyć od pojemnika z pianą poliuretanową, a pozostała w nim resztę piany usunąć poprzez naciśnięcie dźwigni pistoletu. Następnie preparatem GREINPLAST ACS spryskać gniazdo pistoletu. Zdjąć główkę rozpylającą i umieścić preparat w gnieździe pistoletu, po czym ponownie nacisnąć dźwignię pistoletu. Czynność powtarzać do całkowitego oczyszczenia pistoletu. 

rozwiń więcej

Pliki do pobrania

Zalecenia i uwagi

Temperatura stosowania od +5°C do +30°C. Przed użyciem zapoznaj się z ostrzeżeniami i zaleceniami BHP. Nie należy stosować preparatu w zamkniętych przestrzeniach instalacji i w temperaturze powyżej +35°C. Nie mieszać z innymi substancjami chemicznymi. Nie pozostawiać Greinplast ACS przymocowanego do pistoletu, gdyż może to spowodować uszkodzenie uszczelek w pistolecie aplikacyjnym. Nie demontować i nie rozkładać pistoletu na części, w celu jego oczyszczenia.
Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą.
 

Projekty unijne