SZUKAJ  
wybierz dział  
Hydroizolacje

Hydroizolacje

  • Zaprawa hydroizolacyjna dwukomponentowa, standard GREINPLAST I2S

GREINPLAST I2S

Zaprawa hydroizolacyjna dwukomponentowa, standard

Służy do zabezpieczania, uszczelniania miejsc narażonych na niekorzystne długotrwałe działanie wody np. tarasy, balkony, piwnice. Zaprawa może być także wykorzystana jako zabezpieczenie podłoża przed wnikaniem wilgoci i wody np. w natryskach, łazienkach, zespołach sanitarnych, pralniach, kuchniach lub pod okładziny ceramiczne i okładziny z kamienia naturalnego, a także na powierzchnie wykonane z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, betonu, betonu komórkowego, muru o pełnych spoinach, płyt drewnopochodnych, jastrychów cementowych, anhydrytowych.

Konfekcjonowany w opakowania 20 kg; 10 kg.

Wykonanie

Najpierw, przy pomocy taśmy uszczelniającej oraz narożników, wykonać połączenia między sąsiadującymi powierzchniami. Taśmę uszczelniającą lub uszczelki zatopić w masie uszczelniającej dokładnie pokrywając ich  brzegi. Następnie przy pomocy pędzla nanieść równomierne warstwę masy na powierzchnie robocze, intensywnie wcierając materiał w podłoże. Zaprawę nanosić minimum w dwóch warstwach (druga i kolejne warstwy nanosić pacą metalową) tak aby grubość wykonanej izolacji nie była mniejsza niż 2-3 mm.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Temperatura podłoża i otoczenia w trakcie prac i wysychania zaprawy powinna wynosić od +5°C do +25°C. Optymalna temperatura podczas aplikacji to +20°C. Pod wpływem niekorzystnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych podawane czasy mogą ulegać zmianie. Powierzchnie narażone na zabrudzenia zabezpieczyć. Narzędzia oraz ewentualne zabrudzenia przed zaschnięciem usuwać wodą.
Informacje zawarte na opakowaniu mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. Wszelka ingerencja w skład produktu jest niedopuszczalna i może w znaczący sposób obniżyć jego jakość. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne