SZUKAJ  
wybierz dział  
Grunty

Grunty

  • Grunt krzemianowo - polimerowy GREINPLAST UKP

GREINPLAST UKP

Grunt krzemianowo - polimerowy

Służy do wzmacniania oraz wyrównywania chłonności podłoży mineralnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Może być stosowany przed pracami wykończeniowymi takimi jak: układanie płytek, wylewki, gruntowanie tynków mineralnych (cementowych, cem-wap.), betonu itp. Zalecany do przygotowania podłoża pod izolacje mineralne, polimerowe szczególnie: GREINPLAST I2S, GREINPLAST I2W, oraz bitumiczne. Może być stosowany w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi. Nie stosować na drewno, podłoża drewnopochodne oraz gipsowe.

Konfekcjonowany w opakowania 10 kg; 5 kg; 1 kg.

Wykonanie

Grunt wymieszać, następnie nanosić za pomocą pędzla, szczotki, wałka lub natryskiem w jednej warstwie. Ilość warstw uzależniona jest od chłonności podłoża. W przypadku bardzo chłonnych podłoży aplikację należy powtórzyć.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Temperatura podłoża i otoczenia w trakcie prac i wysychania zaprawy powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas aplikacji to +20°C. Pod wpływem niekorzystnych warunków temperaturowo-wilgotnościowych podawane czasy obróbki mogą ulegać zmianie. Wyrób zawiera dodatki, które na metale, szkło i drewno oddziałują agresywnie, dlatego powierzchnie narażone na zanieczyszczenie gruntem zabezpieczyć, a w przypadku zabrudzenia, usunąć przed zaschnięciem. Narzędzia myć wodą po zakończeniu prac.
Informacje zawarte na opakowaniu mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. Wszelka ingerencja w skład produktu jest niedopuszczalna i może w znaczący sposób obniżyć jego jakość. W przypadku połączenia z wyrobami innych producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne