SZUKAJ  
wybierz dział  
Grunty

Grunty

  • Grunt głęboko penetrujący - koncentrat GREINPLAST U

GREINPLAST U

Grunt głęboko penetrujący - koncentrat

Służy do wzmacniania oraz wyrównywania chłonności podłoży mineralnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Preparat należy rozcieńczać zgodnie ze wskazówkami Producenta. Dzięki bardzo dobrej zdolności penetracji wnika głęboko w osypliwe podłoża powodując ich wzmocnienie. Może być stosowany do wyrównywania chłonności podłoży przed pracami wykończeniowymi takimi jak: szpachlowanie, tapetowanie, malowanie, itp.

Konfekcjonowany w opakowania 10 kg; 5 kg; 1 kg.

Wykonanie

Do nanoszenia stosować pędzel, szczotkę lub wałek. Niewłaściwe rozcieńczenie może utrudniać wykonywanie dalszych prac. Przy gruntowaniu podłoża przed malowaniem dopuszcza się zabarwienie preparatu niewielką ilością farby docelowej (max 20 %). Preparat rozcieńczać według zaleceń umieszczonych na jego opakowaniu.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Preparat stosować wyłącznie na podłoża suche. Nie stosować na podłoża nagrzane i nasłonecznione. Temperatura podłoża i otoczenia podczas stosowania i wysychania gruntu powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia to +20°C. Czas schnięcia zależy od temperatury, wilgotności powietrza oraz chłonności podłoża i wynosi na ogół od 1 do 3 godz. Pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Powierzchnie narażone na zabrudzenie gruntem zabezpieczyć, a zabrudzenia usuwać przed zaschnięciem.
Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne