SZUKAJ  
wybierz dział  
Grunty

Grunty

  • Grunt do podłoży krytycznych i betonu GREINPLAST FG

GREINPLAST FG

Grunt do podłoży krytycznych i betonu

Służy do wykonania warstwy kontaktowej na niechłonnych gładkich powierzchniach (stropy, fundamenty, podciągi betonowe, płyty wiórowe, płytki ceramiczne, itp.) w celu zwiększenia przyczepności do tych podłoży. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych spoiw i wypełniaczy ziarnistych zwiększa i wzmacnia powierzchnię warstwy kontaktowej. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach garażowych GREINPLAST WGF i WGS.

Konfekcjonowany w opakowania 20 kg; 10 kg; 4 kg.

Wykonanie

Bezpośrednio przed nałożeniem wymieszać. Produkt gotowy do użycia nie rozcieńczać wodą. Nakładać pędzlem lub szczotką malarską.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Temperatura otoczenia podczas stosowania i wysychania farby powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia to +20°C. Nie stosować przy temperaturze podłoża poniżej +5°C. Podane czasy obróbki oraz schnięcia ulegają znacznym zmianom w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W trakcie nakładania i wysychania farby powierzchnię osłaniać przed zbytnim nasłonecznieniem, deszczem, wiatrem, aż do momentu całkowitego wyschnięcia. W przypadku stosowania w pomieszczeniach zamkniętych należy wietrzyć je do zaniku charakterystycznego zapachu. Produkt zawiera dodatki, które na metale, szkło i drewno mogą oddziaływać agresywnie. Powierzchnie narażone na zabrudzenie zabezpieczyć, a zabrudzenia usuwać przed zaschnięciem.
Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne