SZUKAJ  
wybierz dział  
Grunty

Grunty

  • Grunt do podłoży chłonnych GREINPLAST UG

GREINPLAST UG

Grunt do podłoży chłonnych

Służy do wyrównywania chłonności podłoży mineralnych wewnątrz i na zewnątrz budynków przed pracami tynkarskimi, posadzkarskimi i glazurniczymi. Tworzy na zagruntowanej powierzchni film polimerowy zapobiegający zbyt szybkiemu wchłanianiu wody. Może być stosowany pod tynki gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne, wapienne, posadzki, itp.

Konfekcjonowany w opakowania 10 kg; 5 kg.

Wykonanie

Przed zastosowaniem grunt wymieszać i jeżeli jest to konieczne rozcieńczyć wodą wg. zaleceń umieszczonych na opakowaniu. Do nanoszenia stosować pędzel lub szczotkę.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Preparat stosować wyłącznie na podłoża suche. Nie stosować na podłoża nagrzane i nasłonecznione. Temperatura podłoża i otoczenia podczas stosowania i wysychania gruntu powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia to +20°C. Czas schnięcia zależy od temperatury, wilgotności powietrza oraz chłonności podłoża i wynosi na ogół od 1 do 3 godz. Pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Powierzchnie narażone na zabrudzenie gruntem zabezpieczyć, a zabrudzenia usuwać przed zaschnięciem.
Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne