SZUKAJ  
wybierz dział  
Farby wewnętrzne

Farby wewnętrzne

  • Farba akrylowa wewnętrzna - podkładowa GREINPLAST FWP

GREINPLAST FWP

Farba akrylowa wewnętrzna - podkładowa

Służy do ręcznego lub natryskowego wykonania warstwy podkładowej przed pierwotnym lub renowacyjnym malowaniem farbami GREINPLAST FWM, FWL, FWS na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty G-K, cienkowarstwowe tynki mineralne, itp. Wyrób dostępny w kolorze białym. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.

Konfekcjonowana w opakowania: 10 l/ 15 kg, 5 l/ 7,5 kg, 3 l/ 4,5 kg.

Wykonanie

Do właściwych prac malarskich można przystąpić po odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz całkowitym jego wyschnięciu. W celu poprawienia właściwości roboczych farby dopuszczalne jest dodanie niewielkiej ilości wody maksymalnie 10 % na opakowanie. Bezpośrednio przed nałożeniem farbę wymieszać. Nakładać wałkiem lub agregatem do natrysku wysokociśnieniowego. Podkład pod kolorowe powłoki malarskie zabarwić zgodnie z zaleceniami Producenta.

rozwiń więcej

Zalecenia i uwagi

Temperatura otoczenia podczas malowania i wysychania farby powinna wynosić od +5°C do +30°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia to +20°C. Pomieszczenia zamknięte wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Powierzchnie narażone na zanieczyszczenie farbą zabezpieczyć, a w przypadku zabrudzenia usunąć przed zaschnięciem.
Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych Producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Projekty unijne